Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. Piłkarz przeszedł operację nosa

1 min. czytania
15.11.2022 17:29
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak po zakończeniu rundy jesiennej poddał się operacji nosa. Zdjęcie piłkarza Wisły Płock, noszącego opatrunek na twarzy, udostępniła jego partnerka, Paulina Nowicka, która towarzyszy zawodnikowi w szpitalu.

Jakub Rzeźniczak w szpitalu. Piłkarz Wisły Płock przeszedł operację nosa
fot. Instastories/ Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak we wtorek udostępnił na swoim Instastories zdjęcie, na którym widać, że  przeszedł zabieg nosa. Piłkarz był operowany w Centrum Medycznym MML i, jak widać, dalej nosi na twarzy opatrunek. Rzeźniczak nie informował, czy zabieg był koniecznością, czy jedynie kosmetyczną poprawką.

Przy Rzeźniczaku cały czas czuwała jego narzeczona, Paulina Nowicka. By umilić sobie czas spędzony na szpitalnym łóżku, obrońca  Wisły Płock oglądał w tv ulubiony serial – Przyjaciele.

Rzeźniczak jest związany z Nowicką od ponad roku. W styczniu 2022 r.  "Rzeźnik" oświadczył się modelce.  

Jakub Rzeźniczak
fot. instastories Pauliny Nowickiej

Wisła Płock w ostatniej kolejce pokonała Cracovię 1:0, dzięki czemu zakończyła rundę na piątym miejscu. Rzeźniczak, który jest kapitanem i liderem formacji obronnej Nafciarzy, opuścił pierwsze 5 ligowych meczów, ale w kolejnych 10 kolejkach tylko raz nie zagrał pełnych 90 minut i raz w ogóle nie wszedł na boisko. Po 17 kolejkach Wisła traci 13 punktów do lidera - Rakowa Częstochowa - i 3 pkt. do drugiej drużyny ligi, Legii Warszawa.

RadioZET.pl/PAB