Obserwuj w Google News

Pavels Steinbors w ekstraklasie na dłużej. Podpisał kontrakt z Jagiellonią

1 min. czytania
31.07.2020 22:43
Zareaguj Reakcja

Pavels Steinbors przeszedł z występującej od przyszłego sezonu w I lidze Arki Gdynia do ekstraklasowej Jagiellonii Białystok. Bramkarz reprezentacji Łotwy związał się z popularną "Jagą" na dwa kolejne sezony, z opcją przedłużenia kontraktu o następny rok.

Pavels Steinbors
fot. GINTS IVUSKANS/AFP/East News

34-letni łotewski bramkarz Pavels Steinbors, który przez ostatnie cztery lata reprezentował barwy Arki Gdynia, został piłkarzem Jagiellonii - poinformował białostocki klub.

Steinbors z ósmym zespołem ostatniego sezonu ekstraklasy podpisał kontrakt na dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Arka spadła do pierwszej ligi.

Waldemar Sobota w Śląsku Wrocław. Klub potwierdził transfer

Pavels Steinbors przeszedł z Arki Gdynia do Jagiellonii Białystok

Łącznie w polskiej ekstraklasie Łotysz rozegrał 170 spotkań, gdyż w latach 2013-15 był zawodnikiem Górnika Zabrze. Rok później, po sezonie występów na Cyprze, trafił do Arki.

W drużynie narodowej rozegrał 12 meczów, w tym osiem w kwalifikacjach Euro 2020, w których Łotysze rywalizowali m.in. z Polakami.

Również w piątek Jagiellonia poinformowała o rozstaniu z bułgarskim trenerem Iwajło Petewem. W roli szkoleniowca zastąpił go m.in. były asystent Adama Nawałki w kadrze reprezentacji Polski - Bogdan Zając.

Jagiellonia zatrudniła nowego trenera. To były asystent Adama Nawałki w kadrze

RadioZET.pl/PAP