Obserwuj w Google News

Zabawny wywiad nastoletniego Kamila Grosickiego z TVP. "Kamil, jak oceny?

1 min. czytania
24.08.2021 18:20
Zareaguj Reakcja

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać prawdopodobnie pierwszy telewizyjny wywiad udzielony przez Kamila Grosickiego. Dziennikarz zapytał nastoletniego wówczas piłkarza m.in. o wyniki w nauce i jego oceny w szkole. Zobaczcie, jaka była jego odpowiedź.

Zabawny wywiad nastoletniego Kamila Grosickiego z TVP. "Kamil, jak oceny?
fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Kamil Grosicki na nagraniu, które pokazało TVP, ma kilkanaście lat. Był wówczas zawodnikiem jednej z juniorskich drużyn  Pogoni Szczecin. Dziennikarz TVP zapytał Grosickiego m.in. o to, jak strzelało się gole w ostatnim meczu.

- No ciężko, ale bardzo się cieszę, że zdobyłem te bramki najlepsze w meczu z Gdańskiem, który wygraliśmy 2:0. Dzisiaj zagrałem słabo, ale myślę, że w Warszawie będę grał lepiej – śmiało odpowiedział Grosicki.

Nastolatek został też zapytany o wyniki w nauce. - Kiedy spotkaliśmy się na obozie zimowym pytałem, jakie są stopnie, bo uczyć też się trzeba. Jakie są oceny? Dobre czy bardzo dobre? – zagaił Grosickiego dziennikarz. „Dobre” – odparł krótko zawodnik.

Oglądaj

Grosicki w tym oknie transferowym wrócił do Pogoni po 14 latach. Skrzydłowy grał w Szczecinie w latach 2006-2007, a wcześniej był juniorem tego klubu.

RadioZET.pl/Youtube