Obserwuj w Google News

Jakub Rzeźniczak pokazał zdjęcie ze szpitala. Ma zapalenie opon mózgowych [FOTO]

2 min. czytania
31.10.2019 21:43
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak poważnie chory. U byłego reprezentanta Polski i obecnego piłkarza Wisły Płock stwierdzono w środę zapalenie opon mózgowych. Obrońca przebywa obecnie w szpitalu, z którego podzielił się z fanami swoim zdjęciem.

Jakub Rzeźniczak
fot. Twitter/PKO BP Ekstraklasa

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Informację o zapaleniu opon mózgowych Jakuba Rzeźniczaka jako pierwszy przekazał na Twitterze dziennikarz "Super Expressu", Piotr Koźmiński.

- Dotarła do mnie informacja, że u Jakuba Rzeźniczaka zdiagnozowano zapalenie opon mózgowych. W najbliższym czasie lider z Płocka będzie musiał sobie radzić bez niego. Dużo zdrowia Kuba! - napisał.

Jakub Rzeźniczak poważnie chory. Pokazał zdjęcie ze szpitala [FOTO]

Na profilu byłego reprezentanta Polski szybko pojawiło się wiele słów wsparcia, między innymi od obecnego selekcjonera polskiej kadry U-21, Czesława Michniewicza i byłego klubu obrońcy - Legii Warszawa. Wisła Płock, obecny zespół 33-letniego defensora, wydał w sprawie choroby swojego zawodnika oficjalny komunikat.

"Jakub Rzeźniczak od kilku dni narzekał na silne bóle głowy, a po przeprowadzonych konsultacjach medycznych w Płocku i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych. Nasz zawodnik przebywa obecnie w warszawskim szpitalu, w którym w najbliższym czasie pozostanie pod stałą obserwacją lekarzy. Rzeźniczakowi, którego czeka teraz przerwa w grze, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Kuba!"

Chory Rzeźniczak szybko zdecydował się na ciepłą odpowiedź do swoich fanów, do której dołączył także zdjęcie.

Jakub Rzeźniczak ma na koncie dziewięć występów w reprezentacji Polski. Od 2019 roku gra w Wiśle Płock. Wcześniej reprezentował barwy Widzewa Łódź, Legii Warszawa i Karabachu Agdam.

RadioZET.pl/Twitter