Obserwuj w Google News

Skandaliczny gest Rzeźniczaka. Komentarz Zbigniewa Bońka

1 min. czytania
08.02.2022 08:45
Zareaguj Reakcja

Jakub Rzeźniczak nie popisał się w czasie meczu z Radomiakiem Radom. W czasie spotkania obrońca Wisły Płock wykonał gest masturbacji w stronę jednego z rywali. Skandaliczne zachowanie piłkarza skomentował Zbigniew Boniek.

Jakub Rzeźniczak
fot. Twitter screen

Jakub Rzeźniczak nie popisał się w czasie poniedziałkowego meczu z Radomiakiem Radom. W ostatnich chwilach spotkania przy remisie 1:1 obrońca z premedytacją powstrzymał atak rywali. Sędzia nie pozostał obojętny i pokazał zawodnikowi żółtą kartkę. Pierwszy kartonik zobaczył w pierwszej części gry, więc automatycznie arbiter pokazał mu czerwoną kartkę, przez co był zmuszony opuścić boisko.

35-latek długo zwlekał z opuszczeniem murawy. Na początku w ogóle nie podnosił się z niej, sugerując, że doznał kontuzji. Raphael Rossi nie nabrał się na tę grę aktorską, próbując pomóc wstać Rzeźniczakowi. Między graczami doszło do ostrej wymiany zdań, a na koniec obrońca Wisły Płock wykonał w jego stronę gest masturbacji. W mediach społecznościowych internauci nie pozostawili na zawodniku Wisły Płock suchej nitki. Wśród nich jego zachowanie skomentował były prezes PZPN.

Redakcja poleca

Skandaliczne zachowanie Rzeźniczaka [WIDEO]

- Brzydki gest - skwitował Zbigniew Boniek na Twitterze, dodając emotikony dwóch kciuków w dół.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W następnej kolejce płocczanie podejmą Piast Gliwice, a Radomiak Raków Częstochowa.

RadioZET.pl