Cristiano Ronaldo w Arabii. Tak spędza chwile z całą rodziną

17.01.2023 15:01

Cristiano Ronaldo od kilku tygodni jest piłkarzem arabskiego Al-Nassr. Do Azji przeprowadził się wraz z całą rodziną. Wspólnymi chwilami z najbliższymi podzielił się w sieci z kibicami.

Cristiano Ronaldo z rodziną
fot. Instagram/Cristiano Ronaldo

Ronaldo z pewnością nie tak wyobrażał sobie dalszą karierę po tym, jak rozwiązał kontrakt z Manchesterem United. Portugalczyk nie mógł znaleźć jednak klubu w Europie i zdecydował się na transfer do Al-Nassr. Tam może liczyć na gigantyczną pensję. Wliczając kontrakty reklamowe, zarobi rocznie około 200 milionów euro.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki od lat jest w związku z Georginą Rodriguez. Para doczekała się dwóch córek - Alany Martiny i Belli. Portugalczyk jest też ojcem Cristiano Juniora, a także bliźniaków Mateo i Evy.

Cristiano Ronaldo z rodziną w Arabii Saudyjskiej

Cristiano Ronaldo uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. W swoim dorobku ma pięć triumfów w Lidze Mistrzów, mistrzostwo Europy z reprezentacją Portugalii, a także mistrzowskie tytuły we Włoszech Anglii czy Hiszpanii. Pięciokrotnie zostawał laureatem Złotej Piłki - nagrody dla najlepszego piłkarza świata. Pod tym względem lepszy od niego jest tylko Lionel Messi, który ma na koncie pięć takich tytułów.

Ronaldo zaprezentuje się kibicom 19 stycznia, gdy jego Al-Nassr zmierzy się towarzysko z Paris Saint-Germain. Media zapowiadają to starcie jako pojedynek gigantów - Cristiano z Messim.

RadioZET.pl