,

Co z towarzyskim meczem z Niemcami? Cezary Kulesza studzi nastroje

30.03.2023 19:57

W mediach od dłuższego czasu mówiło się, że w tym roku reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Niemcami. Cezary Kulesza w rozmowie z portalem meczyki.pl przyznał jednak, że na razie z nikim nie rozmawiał na temat organizacji takiego spotkania. - Skądś to wyjść musiało, ale nie wiem od kogo - mówił prezes PZPN.

Cezary Kulesza
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Reprezentacja Polski w czerwcu ma jeden wolny termin, który do tej pory nie został zagospodarowany. W mediach głośno mówiło się, że wówczas Polacy zmierzą się towarzysko z reprezentacją Niemiec.

Co z towarzyskim meczem z Niemcami?

Dodatkowo informowano, że właśnie w tym meczu swojego oficjalnego pożegnania z kadrą doczeka się Jakub Błaszczykowski. Były kapitan kadry już od kilku lat nie występuje w drużynie narodowej, jednak nigdy nie zrobiono dla niego ostatniego meczu. Do medialnych plotek odniósł się Cezary Kulesza.

- Niemcy i pożegnanie Błaszczykowskiego? Ja o tym co jakiś czas słyszę, a z nikim o tym nie rozmawiałem. Skądś to wyjść musiało, ale nie wiem od kogo. Z samym Kubą Błaszczykowskim na pewno o niczym takim nie rozmawialiśmy - powiedział prezes PZPN w rozmowie z portalem meczyki.pl.

Kulesza chciał zatrudnić byłego selekcjonera Hiszpanii?

Kulesza został także zapytany o niespodziewane doniesienia z Hiszpanii. Według tamtejszych dziennikarzy Luis Enrique dostał konkretną ofertę poprowadzenia reprezentacji Polski zaraz po rozstaniu się z kadrą Hiszpanii.

- Ja już nie pamiętam wszelkich tych negocjacji, nie wracam do tego, bo mamy wybranego, dobrego trenera. Po co wam teraz w tym grzebać? - odpowiedział nerwowo Kulesza.

loader

RadioZET.pl/Meczyki.pl