Obserwuj w Google News

Łukasz Piszczek w sztabie Fernando Santosa? Były kadrowicz odpowiada

1 min. czytania
06.02.2023 09:52
Zareaguj Reakcja

Niewykluczone, że Łukasz Piszczek zawita do reprezentacji Polski w roli asystenta Fernando Santosa. Były obrońca biało-czerwonych na antenie Viaplay zdradził, jak obecnie wygląda sytuacja w tej kwestii.

Co z Łukaszem Piszczkiem w reprezentacji Polski?
fot. FOT ARKADIUSZ GOLA /Polska Press/East News

Fernando Santos po objęciu reprezentacji Polski ma za zadanie skompletować sztab. W mediach dużo mówiło się, że jednym z jego asystentów będzie były znakomity obrońca biało-czerwonych Łukasz Piszczek. Wiadomo, że 37-latek szkoli się w zawodzie, a praca z selekcjonerem pozwoliłaby mu zebrać cenne doświadczenie.

Redakcja poleca

Łukasz Piszczek asystentem selekcjonera?

Sam Piszczek potwierdził medialne spekulacje w studiu Viaplay. Były reprezentant Polski przyznał, że odbył rozmowę z Santosem, ale decyzja o pracy w reprezentacji jeszcze nie została podjęta.

Zobacz także:  Wiemy, kiedy Fernando Santos wróci do Polski. Przed nim ważne wybory

- Spotkałem się z trenerem, ale na razie, tak jak on też powiedział, musi mieć swoje przemyślenia na to, jak to ma wyglądać. Ja czekam - przyznał Piszczek na antenie Viaplay.

Kiedy mecz reprezentacji Polski?

Fernando Santos nie będzie miał jednak zbyt dużo czasu na podjęcie decyzji. Przypomnijmy, że debiut selekcjonera już niedługo, bo 24 marca. Wtedy to Polacy wyjadą do Pragi na mecz z Czechami w eliminacjach do Euro 2024.

RadioZET.pl/Viaplay