Obserwuj w Google News

Chciała pokazać pierś na wizji. Szybka reakcja znanego dziennikarza

1 min. czytania
28.01.2023 19:58
Zareaguj Reakcja

Dziennikarz Tancredi Palmeri w trakcie relacji wykazał się refleksem, gdy jedna z kibicek zaczęła się rozbierać, chcąc pokazać mu tatuaż. Włoch opublikował nagranie z tego incydentu na Twitterze.

Kibicka odsłoniła piersi
fot. Tancredi Palmeri/Twitter/screen

W trakcie relacji dziennikarze muszą niekiedy zmagać się z nietypowymi sytuacji i błyskawicznie reagować, gdy dzieje się coś kontrowersyjnego. Właśnie w takim położeniu znalazł się jeden z najbardziej znanych włoskich żurnalistów, Tancredi Palmeri, gdy zaczepił jedną z kobiet na ulicy.

Dziewczyna o imieniu Natasza podeszła do dziennikarza i dość szybko wyznała, że jest z Edynburga. Ten natychmiast skojarzył z tym miastem drużynę Heart of Midlothian. Dalej rozmowa potoczyła się już w nieoczekiwanym kierunku.

Redakcja poleca

Tatuaż pod piersią - wideo

Kobieta pochwaliła się, że pod biustem ma tatuaż na cześć swojego ukochanego klubu i rywalizacji z odwiecznym rywalem, Hibernians. Jednocześnie chciała udowodnić, że to nie jest żart i... zaczęła się rozbierać. Mimo transmisji na żywo chciała wyciągnąć pierś, ale Palmeri błyskawicznie zasłonił ją dłonią.

Nagranie z tego incydentu dziennikarz opublikował na Twitterze. Obejrzano je już ponad milion razy.

RadioZET.pl