Kulesza zdradził plany Fernando Santosa. "Od razu bierze się do pracy"

08.02.2023 18:23

Fernando Santos w środę przyleciał do Polski, by oficjalnie rozpocząć pracę selekcjonera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza zdradził, jakie plany ma nowy trener na najbliższe dni. "Od razu bierze się do roboty" - napisał w mediach społecznościowych prezes PZPN.

Cezary Kulesza zdradził plany Fernando Santosa
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Fernando Santos został zatrudniony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Doświadczony Portugalczyk przejął tę funkcję po Czesławie Michniewiczu, z którym PZPN nie podpisał nowej umowy. Kontrakt 68-latka obowiązuje do eliminacji mistrzostw świata 2026.

Kulesza zdradził plany nowego selekcjonera

Cezary Kulesza za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że Santos już znajduje się w Polsce, gdzie rozpocznie swoją pracę jako selekcjoner Polaków. Przy okazji prezes PZPN zdradził plany Portugalczyka na najbliższy weekend.

Zobacz także: Ile Fernando Santos zarobi za pracę w Polsce? Kulesza odpowiedział na pytanie

"Trener Fernando Santos jest już w Polsce i od razu zabiera się do pracy. W najbliższej kolejce Ekstraklasy obejrzy trzy mecze: Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź, Wisły Płock z Lechem Poznań i Legii Warszawa z Cracovią" - ujawnił Kulesza we wpisie na Twitterze.

Kiedy debiut Fernando Santosa?

Fernando Santos w roli selekcjonera reprezentacji Polski zadebiutuje 24 marca w meczu z Czechami w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2024. Spotkanie zostanie rozegrane w Pradze.

loader

RadioZET.pl