Koszmar na stacji paliw. Zaatakowali ich kibole, są liczni ranni

31.01.2023 17:15

Do dramatycznych scen doszło w Niemczech na jednej z monachijskich stacji paliw. Kibole Eintrachtu Frankfurt zaatakowali fanów Bayernu, w wyniku czego kilka osób zostało rannych.

Kibole Eintrachtu
fot. SEBASTIAN GOLLNOW/AFP/East News

Rok 2023 nie rozpoczął się dobrze dla Bayernu Monachium. Niemiecki gigant zremisował trzy mecze z rzędu i stracił niemal całą przewagę, jaką wypracował sobie na początku sezonu. Ostatnio Bawarczycy grali na własnym stadionie z Eintrachtem Frankfurt i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Na meczu obecna była liczna grupa kibiców Eintrachtu, która po zakończonym spotkaniu zaczęła siać spustoszenie w okolicach Allianz Areny. Na jednej stacji paliw kibole "Orłów" zaatakowali sympatyków Bayernu.

Kibole Eintrachtu zaatakowali fanów Bayernu

W wyniku ataku kilku fanów Bawarczyków zostało rannych. Jedna osoba ma złamany nos, a trzy inne doznały "lekkich obrażeń". Na szczęście do sytuacji w porę wkroczyła policja i zdołała opanować sytuację.

Warto zaznaczyć, że ci sami kibole frankfurtczyków próbowali okraść lodówki ze stacji. Niektórych napastników udało się zatrzymać - odpowiedzą oni za usiłowanie rabunku, naruszenie spokoju i uszkodzenia ciała.

Niemieckie media informują, że Eintracht ma grupę zagorzałych kiboli, która słynie z tego typu "akcji". Władze "Orłów" mają być jednak wobec nich bezradni i są w stanie niewiele zrobić, aby podobne ataki nie zdarzały się w przyszłości.

loader

RadioZET.pl