Obserwuj w Google News

Trener Bayernu wprost o Robercie Lewandowskim. "Mówiłem to chyba 50 razy"

1 min. czytania
29.04.2022 19:08
Zareaguj Reakcja

Mówiłem to chyba 50 razy: chcę, żeby został – tak na temat Roberta Lewandowskiego wypowiedział się Julian Nagelsmann, trener Bayernu Monachium. 33-letni szkoleniowiec przyznał, że chce, by klub doszedł do porozumienia z polskim snajperem.

Trener Bayernu o Robercie Lewandowskim: chcę, aby został w klubie
fot. Michael Weber IMAGEPOWER via www.imago-images.de/Imago Sport and

Julian Nagelsmann w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że chce wyjaśnień ws. przyszłości Roberta Lewandowskiego, by móc planować pracę w przyszłym sezonie. W obecnym Bayern zapewnił sobie już mistrzostwo kraju.

- Dobrze jest móc bezpiecznie planować we wszystkich dziedzinach życia, włączając w to piłkę. Dlatego chcę, byśmy doszli do porozumienia – powiedział Nagelsmann przed meczem z Mainz.

Redakcja poleca

Nagelsmann: chcę, aby Robert został

33-letni trener dodał, że jest zirytowany ciągłymi spekulacjami nt. przyszłości Polaka. - Mówiłem to chyba 50 razy: chcę, aby Robert został – podkreślił.

Kontrakt Lewandowskiego z Bayernem wygasa w lecie 2023 roku. Władze mistrza Niemiec dalej twierdzą, że Polak na pewno pozostanie w klubie, podczas gdy agent „Lewego” spotykał się już zarówno z Olivierem Kahnem czy Hasanem Salihamidziciem, jak i przedstawicielami Barcelony. Według mediów to właśnie Blaugrana jest najbliższa pozyskania Lewandowskiego.

RadioZET.pl/PAB