,

Trener Bayernu Monachium zostanie zwolniony? Prezes klubu zabrał głos

19.09.2022 11:31

Bayern Monachium nie notuje dobrej serii w Bundeslidze. Mistrz Niemiec jest bez zwycięstwa w czterech ostatnich meczach, a w niemieckich mediach rozpisują się, że Julian Nagelsmann stracił zaufanie wśród piłkarzy. Gorącą atmosferę w Bawarii skomentował prezes klubu Oliver Kahn.

Oliver Kahn
fot. IMAGO/ULMER/Imago Sport and News/East News

Bayern Monachium nie potrafi odnieść zwycięstwa w Bundeslidze od czterech spotkań. Na fatalną serię Bawarczyków składają się trzy remisy z Borussią Moenchengladbach, Unionem Berlin i Stuttgartem oraz sensacyjna porażka z Augsburgiem. Słaba forma sprawiła, że mistrzowie Niemiec zajmują dopiero 5. miejsce w tabeli, ze stratą pięciu punktów do liderującego Unionu Berlin. 

W Niemczech zaczęto dyskutować nad pozycją w klubie Juliana Nagelsmanna. Zdaniem "Kickera" szkoleniowiec stracił zaufanie wśród części piłkarzy. 35-latek ma być krytykowany za komunikację w zespole oraz styl gry.

loader

Kahn zabrał głos ws. Nagelsmanna

Pomimo niepokojących doniesień medialnych działacze Bayernu Monachium zachowują spokój. Prezes klubu Oliver Kahn wypowiedział się na temat możliwości zmiany trenera. Niemiec kategorycznie wykluczył taką możliwość i wsparł Nagelsmanna. - Nie myślimy o żadnym innym trenerze. Jesteśmy przekonani do Juliana - powiedział Kahn, cytowany przez "Kickera".

W zarządzie istnieje przekonanie, że podczas przerwy reprezentacyjnej szkoleniowiec poukłada wszystkie sprawy, dzięki czemu Bayern wróci na zwycięską ścieżkę. 

RadioZET.pl/Kicker