Obserwuj w Google News

Media: Bayern ustalił cenę za Lewandowskiego. Przewyższa oferty Barcelony

1 min. czytania
24.06.2022 22:09
Zareaguj Reakcja

Bayern wyznaczył cenę za Roberta Lewandowskiego – podają niemieckie media. Przewyższa ona znacznie kwoty, które za napastnika zaproponowała Barcelona.

Media: Bayern ustalił cenę za Lewandowskiego. Przewyższa oferty Barcelony
fot. AP/Associated Press/East News

Bayern sprzeda Roberta Lewandowskiego tylko jeśli dostanie odpowiednią ofertę. Władze klubu „marzą” o ofercie wyższej niż 50 milionów euro. Jeśli Barcelona złoży taką propozycję, Lewandowski zostanie sprzedany, a Bawarczycy kupią nowego napastnika – poinformował Florian Plettenberg ze Sky Sports.

Barcelona złożyła już za Lewandowskiego dwie oferty. Ostatnia, wynosząca ponad 30 milionów euro plus bonusy, nie doczekała się odpowiedzi od władz Bayernu. „Źródła z klubu mówią, że prezydent Barcelony jest optymistą i wierzy, że transfer dojdzie do skutku” – dodał Plettenberg.

Dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzic zapowiedział, że Lewandowski ma pojawić się w Bawarii 12 lipca. - Odbyłem z Robertem Lewandowskim bardzo ważną rozmowę na temat jego dalszej gry w Bayernie Monachium. Myślę, że pojawi się w pracy 12 lipca – powiedział były pomocnik Bayernu.

Salihamidzic i prezes klubu Oliver Kahn spotkali się z "Lewym" w ubiegłym tygodniu na Majorce. W rozmowach uczestniczył też agent 33-letniego Polaka Izraelczyk Pini Zahavi.

RadioZET.pl/PAB/PAP