Obserwuj w Google News

Łukasz Piszczek nie mógł powstrzymać łez po finale Pucharu Niemiec [WIDEO]

1 min. czytania
14.05.2021 08:46
Zareaguj Reakcja

Łukasz Piszczek w czwartkowy wieczór razem z Borussią Dortmund zdobył Puchar Niemiec. Po ostatnim gwizdku obrońca znalazł się w objęciach kolegów, którzy zaczęli go podrzucać. Był to najprawdopodobniej ostatni sukces byłego reprezentanta Polski z niemieckim klubem, z którego odchodzi po 11 latach.

Łukasz Piszczek nie mógł powstrzymać łez po finale Pucharu Niemiec [WIDEO]
fot. kadr z wideo

Łukasz Piszczek razem z Borussią Dortmund w czwartek zdobyli Puchar Niemiec. W finale w Berlinie BVB pokonała RB Lipsk 4:1, a cały mecz w barwach dortmundczyków rozegrał były reprezentant Polski.

Po ostatnim gwizdku Piszczek nie był w stanie powstrzymać łez. Polak został otoczony przez swoich kolegów z zespołu, którzy zaczęli go podrzucać.

-  Ten wieczór będę wspominał do końca życia – powiedział po spotkaniu 35-latek.

Łukasz Piszczek rozpłakał się po zdobyciu Pucharu Niemiec

Obrońcy Borussii w barwach klubu zostały do rozegrania dwa ostatnie mecze ligowe. Po zakończeniu sezonu piłkarz ma przenieść się do trzecioligowego LKS Goczałkowice-Zdrój, w którym rozpoczynał swoją karierę.

Łukasz Piszczek trafił do Borussii Dortmund w 2010 roku z Herthy Berlin. W barwach niemieckiego zespołu zagrał w 381 meczach, w których strzelił 19 goli i zaliczył 64 asysty. Razem z ekipą z Dortmundu zdobył dwa mistrzostwa Niemiec, trzy Puchary Niemiec i dwa Superpuchary.

RadioZET.pl