Obserwuj w Google News

Lewandowski opuści Bayern tylko w jednym wypadku. Ujawniono szczegóły

1 min. czytania
05.07.2022 12:29
Zareaguj Reakcja

Bayern Monachium wciąż pozostaje nieugięty w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Dziennikarze "Sky Sports Deutschland" twierdzą natomiast, że sytuacja może się zmienić jeżeli zostanie spełniony jeden warunek.

Robert Lewandowski
fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

W dalszym ciągu nie wyjaśniła się przyszłość Roberta Lewandowskiego. Polak naciska na transfer, jednak Bayern Monachium nie chce się pogodzić ze stratą swojego najlepszego napastnika. Zdaniem wielu mediów wszystko może wyjaśnić się w ciągu kolejnego tygodnia, bowiem już 12 lipca piłkarz powinien stawić się na sezon przygotowawczy.

Barcelonie zostaje zatem niewiele czasu, by pozyskać "Lewego". Wiadomo, że klub ze stolicy Katalonii złożył trzy oficjalne oferty, z czego ostatnia opiewająca na 40 milionow euro plus pięć milionów w bonusach została ponownie odrzucona.

Redakcja poleca

Warunek konieczny do transferu Lewandowskiego

Media w Niemczech zgodnie podają, że tylko oferta w wysokości 50 milionów euro byłaby w stanie zadowolić Bayern Monachium. Jednak dziennikarze "Sky Sports Deutschland" twierdzą, że transfer Lewandowskiego może dojść do skutku, jeśli zostanie spełniony jeszcze jeden warunek.

Według nich Polak dostanie zgodę na transfer, jeżeli mistrz Niemiec znajdzie zastępstwo za 33-latka. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ na rynku transferowym brakuje dostępnych napastników. Przez chwilę z przenosinami do Bawarii był łączony Erling Haaland, jednak Norwega kupił Manchester City.

RadioZET.pl/Sky Sports Deutschland