Straszliwa tragedia w Brazylii. Są ofiary śmiertelne

30.01.2023 18:44

Dramatyczne wieści dochodzą do nas z Brazylii. W poniedziałek rano doszło do tragedii. Autokar, który przewoził piłkarzy na mecz spadł z mostu. Media donoszą, że jest kilka ofiar śmiertelnych.

Śmiertelny wypadek w Brazylii
fot. Instagram screen/taquararjnews

Brazylia musi mierzyć się obecnie z ogromną tragedią. W poniedziałek rano 30 stycznia autobus z piłkarzami w środku, który przewoził ich na mecz spadł z mostu. Pojazd przemierzał trasę z Ubaporanga do Duque de Caxias i to właśnie tam doszło do tragedii. Władze póki co nie chcą ujawniać, którą drużynę dotknęła ta tragedia, wiadomo jednak, że są ofiary śmiertelne.

Śmiertelny wypadek w Brazylii

Na miejscu zginęły bowiem przynajmniej cztery osoby, a co najmniej 28 jest rannych. W autokarze w momencie tragedii znajdowali się piłkarze, sztab szkoleniowy oraz kierowca pojazdu. 23 ofiary zostały wysłane do szpitala Sao Salvador. Pięć kolejnych ofiar przewieziono do Casa de Caridade Leopoldinense.

Aktualnie nie podano jeszcze aktualnego stanu zdrowia osób, które trafiły do szpitali. Nie wiadomo również, co spowodowało tak tragiczny wypadek.

RadioZET.pl