Zamknij

Żarty z Krychowiaka na zgrupowaniu kadry: "Mają rok czasu i nówki" [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
02.06.2017 12:06

- Mają rok czasu i nówki - mówi Tomasz Iwan pokazując korki Grzegorza Krychowiaka. To oczywisty przytyk do sytuacji polskiego pomocnika w Paris Saint-Germain.

Reprezentacja Polski
fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na razie reprezentacja trenuje w niepełnym składzie. Zawodnicy z klubów ekstraklasy dołączą na zgrupowanie dopiero po weekendzie, gdyż w niedzielę czeka ich jeszcze rywalizacja w lidze. O tytuł mistrza kraju walczą powołani do kadry Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk z Legii Warszawa, Jacek Góralski z Jagiellonii Białystok oraz Rafał Wolski i Sławomir Peszko z Lechii Gdańsk.

Zobacz także

Zawodnicy ćwiczą póki co na siłowni (większość odbyła już krótkie urlopy) i odbywają lekkie zajęcia na murawie. To, jak wyglądały pierwsze dni zgrupowania, możemy zobaczyć jak zwykle na filmiku przygotowanym przez "Łączy nas piłka".

W Międzylesiu, gdzie reprezentacja trenuje, pojawiły się m.in. dzieci. Nie brakowało również żartów i złośliwości, m.in. w kierunku Grzegorza Krychowiaka, który przechodził do PSG z Sevilli w roli gwiazdy, a większość sezonu spędził na ławce rezerwowych bądź w gabinetach lekarzy. Musicie to zobaczyć.

RadioZET.pl/Łączy nas piłka/KS