Zamknij

Wszystko jest już jasne. WP: Krychowiak podjął decyzję ws. swojej przyszłości

06.07.2022 16:01

Jak poinformowała w środę Wirtualna Polska, Grzegorz Krychowiak spotkał się w tym tygodniu z działaczami rosyjskiego Krasnodaru, którego jest piłkarzem, i przekazał im decyzję odnośnie swojej przyszłości w klubie. Polscy kibice będą z niej zadowoleni.

Grzegorz Krychowiak
fot. PIOTR SZCZEPANSKI/REPORTER/East News

Chociaż w rosyjskich mediach próbowano przekonywać, że Grzegorz Krychowiak pozostanie w Krasnodarze, według informacji WP SportoweFakty nic takiego nie nastąpi.

Z informacji portalu wynika, że w tym tygodniu reprezentant Polski spotkał się z działaczami rosyjskiego klubu i jasno przekazał, że w najbliższym sezonie nie będzie już grał w jego barwach.

WP: Krychowiak podjął decyzję ws. gry w Krasnodarze

Pomocnik tym samym podtrzymał więc swoje stanowisko odnośnie gry w kraju, który 24 lutego rozpoczął inwazję zbrojną na Ukrainę. Na początku ubiegłego sezonu Polak również opuścił Krasnodar i udał się na wypożyczenie do greckiego AEK-u Ateny.

Jak przekazuje dalej Wirtualna Polska, "Krycha" na spotkaniu z władzami rosyjskiego zespołu miał podkreślać, że nie wyobraża sobie gry w kraju, który rozpętał wojnę, nawet jeśli oznaczać to będzie znaczny zjazd, jeśli chodzi o zarobki (w Rosji zarabia ponad 3,5 mln euro za sezon gry). 

Zdaniem WP SportoweFakty sytuacja 32-letniego Krychowiaka powinna być już całkowicie jasna do końca tego tygodnia. Przypomnijmy, że przepisy FIFA umożliwiły piłkarzom z ligi rosyjskiej i ukraińskiej zawieszenie umów na kolejny sezon. Możliwy jest również transfer definitywny tych zawodników.

loader

RadioZET.pl/WP SportoweFakty