Zamknij

Viaplay: CENA, KOSZT, jak i gdzie wykupić, gdzie oglądać SZCZEGÓŁY

18.12.2021 17:58

Viaplay - CENA, KOSZT, JAK i GDZIE KUPIĆ: Viaplay to nowa platforma streamingowa będąca własnością firmy NENT, która 3 sierpnia rozpoczęła nadawanie w Polsce. To tam będzie można śledzić m.in. poczynania Roberta Lewandowskiego. Sprawdź, ile kosztuje dostęp, jak i gdzie kupić, jaka jest cena, jak oglądać i jak z niej korzystać. SZCZEGÓŁY dotyczące Viaplay.

Viaplay
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Viaplay - CENA, KOSZT, DOSTĘP, SZCZEGÓŁY. Viaplay to platforma streamingowa stworzona przez Nordic Entertainment Group (NENT Group). Od lat z powodzeniem realizuje m.in. transmisje z wydarzeń sportowych w Skandynawii, a teraz zamierza podbić także polski rynek. Debiut nastąpił 3 sierpnia. W ofercie znajdują się rozgrywki Bundesligi, Ligi Europy i Ligi Konferencji, a od sezonu 2022/2023 to tam będzie można śledzić poczynania piłkarzy w Premier League. To z pewnością nie koniec ekspansji Viaplay.

Na platformie będzie można oglądać ponadto m.in. seriale, filmy dokumentalne czy programy rozrywkowe.

Viaplay - kto skomentuje mecze?

Szefem redakcji sportowej w Polsce został Paweł Wilkowicz, a spotkania komentować będą m.in. Rafał Wolski, Michał Zachodny, Piotr Domagała, Tomasz Urban, Mateusz Borek czy Marcin Borzęcki. Wśród ekspertów znajdą się m.in. Łukasz Piszczek i Radosław Gilewicz. Za prowadzenie studia będzie odpowiadać m.in. Karolina Bojar-Stefańska.

Viaplay - jak i gdzie oglądać: DOSTĘP

Co zrobić, aby oglądać Viaplay? Sposobów jest kilka. Można wejść na oficjalną stronę, zalogować się i wykupić subskrypcję. Platforma jest dostępna również w sieciach Vectra i UPC; oferta jest dodatkowo płatna, dlatego trzeba skontaktować się z operatorem. Ponadto Viaplay można oglądać na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach czy konsolach, w tym telewizorach smart marki Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz TCL; smartfonach i tabletach wyposażonych w systemy operacyjne iOS oraz Android; urządzeniach Chromecast oraz Apple TV, konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Xbox One, a także komputerach PC oraz Mac.

- Naszym celem jest dotarcie do polskich widzów na wszystkie możliwe sposoby, a to oznacza oferowanie dostępu do serwisu Viaplay zarówno poprzez bezpośrednie subskrypcje, jak i za pośrednictwem naszych różnorodnych partnerów - mówił Peter Norrelund, odpowiedzialny za rozwój i sport w NENT Group, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Viaplay - CENA, KOSZT: ile kosztuje dostęp?

Viaplay będzie kosztować 34 zł miesięcznie, ale ze względu na premierę grupa NENT przygotowała ofertę specjalną obejmującą pierwszy miesiąc za darmo. Z subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować.

W piątek 13 sierpnia tylko na Viaplay polscy kibice będą mogli obejrzeć spotkanie z udziałem Roberta Lewandowskiego. W 1. kolejce Bundesligi Bayern Monachium zagra na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach.

loader

RadioZET.pl/satkurier.pl/wirtualnemedia.pl