Obserwuj w Google News

Ukraina - Szkocja: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz LN?

2 min. czytania
27.09.2022 18:35
Zareaguj Reakcja

Ukraina - Szkocja na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 6. kolejki grupy B1 Ligi Narodów UEFA 2022. Jedna z tych drużyn awansuje do Dywizji A. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Ukraina - Szkocja.

Ukraina - Szkocja
fot. Scott Heppell/Associated Press/East News

Reprezentacja Ukrainy od rozpoczęcia wojny rozgrywa swoje spotkania Ligi Narodów na obiekcie Cracovii. To tam rozstrzygnie się kwestia awansu do Dywizji A. Nasi wschodni sąsiedzi będą musieli pokonać Szkocję, by w kolejnej edycji grać w elicie.

W poprzedniej kolejce Szkocja pokonała Irlandię 2:1, a Ukraina rozbiła Armenię 5:0. W pierwszym bezpośrednim starciu podopieczni Steve'a Clarka wygrali 3:0, a wszystkie gole padły w ostatnich 20 minutach.

Ukraina - Szkocja: gdzie obejrzeć mecz?

- Nie mamy wyjściowego i rezerwowego składu, mamy zjednoczony zespół. Jesteśmy jedną drużyną. Chcemy zemsty, chcemy pokonać Szkocję i zrobimy co w naszej mocy, by tego dokonać - mówił selekcjoner niebiesko-żółtych Ołeksandr Petrakow.

Redakcja poleca

Przed meczem w Krakowie w lepszej sytuacji są Szkoci, którzy mają dwa punkty więcej od Ukrainy. Gospodarze, którzy notabene grają na wyjeździe z powodu inwazji, nie będą mieli nic do stracenia. Za zdobywanie goli powinien odpowiadać tercet: Andrij Jarmolenko, Mychajło Mudryk, Artem Dowbyk. W ekipie rywali zabraknie kilku kluczowych graczy, w tym Andy'ego Robertsona i Scotta McTominay'a.

Ukraina - Szkocja: składy przewidywane

  • Ukraina: Andrij Łunin - Ilja Zabarnyj, Siergiej Kriwcow, Mykoła Matwijenko - Ołeksandr Karavajew, Taras Stepanenko, Danyło Ignatenko, Witalij Mykołenko - Andrij Jarmolenko, Mychajło Mudryk, Artem Dowbyk
  • Szkocja: Craig Gordon - Greg Taylor, Stephen Kingsley, Jack Hendry, Aaron Hickey - Callum McGregor, Kenny McLean - Ryan Christie, John McGinn, Stuart Armstrong - Che Adams

Ukraina - Szkocja: transmisja TV i online

Mecz Ukraina - Szkocja w Lidze Narodów UEFA odbędzie się we wtorek 27 września o godz. 20:45. Transmisja TV w Polsat Sport News oraz online na stronie polsatboxgo.pl.

RadioZET.pl