Obserwuj w Google News

Szwajcaria - Hiszpania: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Andreas Nicolaides
1 min. czytania
09.06.2022 20:42
Zareaguj Reakcja

Szwajcaria - Hiszpania TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz 3. kolejki Ligi Narodów UEFA 2022. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek spotkania w czwartek o godzinie 20.45.

Szwajcaria - Hiszpania TRANSMISJA
fot. MICHAL CIZEK/AFP/East News

Reprezentacja Hiszpanii słabo rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. W pierwszym meczu zremisowała z Portugalią 1:1, a potem podzieliła się punktami także z Czechami (2:2). W tym drugim spotkaniu uratowała punkt rzutem na taśmę - po golu Inigo Martineza w 90. minucie. Niezadowoleni ze swoich występów są też Szwajcarzy, którzy najpierw niespodziewanie przegrali 1:2 z Czechami, a potem zostali rozbici przez Portugalczyków 0:4.

Redakcja poleca

Transmisja meczu Szwajcaria - Hiszpania w Lidze Narodów

Spotkanie Hiszpanii ze Szwajcarią będzie dla obu ekip bardzo ważne w kontekście awansu do kolejnej fazy Ligi Narodów. Przegrany znajdzie się na półmetku w bardzo trudnej sytuacji. Przypomnijmy, że obie ekipy wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwo!

W drugim spotkaniu, rozgrywanym o tej samej porze, Portugalia zagra z Czechami.

Hiszpania - Szwajcaria: Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Szwajcaria - Hiszpania. Transmisja będzie dostępna w TVP Sport i online stream w na sport.tvp.pl. Początek spotkania w czwartek o godzinie 20.45.

RadioZET.pl