Zamknij

Boniek wygadał się, na którym miejscu będzie Lewandowski w Złotej Piłce

17.10.2022 19:35

Już w poniedziałek 17 października poznamy zwycięzcę Złotej Piłki. Zbigniew Boniek w mediach społecznościowych zdradził, które miejsce zajmie w plebiscycie Robert Lewandowski. Pozycja Polaka może szokować.

Robert Lewandowski
fot. Bernat Armangue/Associated Press/East News

Z wcześniejszych przecieków dotyczących Złotej Piłki wynikało, że Robert Lewandowski znajdzie się w najlepszej piątce nominowanych piłkarzy. Włoscy dziennikarze podawali, że miejsca w TOP 5 zajmą: Karim Benzema, Vinicius Junior, Sadio Mane, Mohamed Salah i rzecz jasna wspomniany Lewandowski.

Wszyscy zgodnie informują, że w tym roku po trofeum sięgnie Karim Benzema, jednak dalsze miejsca nie są jeszcze znane. Zbigniew Boniek postanowił w mediach społecznościowych zdradzić, na który miejscu skończy Polak.

Boniek zdradził miejsce Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki

"Mój bank informacji mówi mi, że Robert Lewandowski będzie na piątym miejscu... poczekamy, zobaczymy" - napisał na Twitterze były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Robert Lewandowski jeszcze nigdy nie wygrał tej prestiżowej nagrody. Najbliżej zdobycia Złotej Piłki był w 2020 roku, kiedy to wygrał z Bayernem Monachium Ligę Mistrzów oraz pięć innych trofeów. Niestety w tamtym okresie wybuchła pandemia przez co "France Football" nie zdecydowało się przyznawać nagród.

loader

RadioZET.pl