Obserwuj w Google News

Syn Rzeźniczaka ciężko chory. Chłopiec walczy o życie

1 min. czytania
21.01.2022 09:19
Zareaguj Reakcja

Magdalena Stępień opublikowała post na Instagramie, w którym przekazała dramatyczne wieści. U półrocznego chłopca zdiagnozowano nowotwór wątroby. Po wstrząsających wieściach głos zabrał ojciec dziecka Jakub Rzeźniczak.

syn Rzeźniczaka choruje na nowotwór
fot. Magda Stępień/instagram screen

Magdalena Stępień usunęła praktycznie wszystkie posty ze swojego profilu na Instagramie, chcąc skupić się na dziecku. Na jej koncie widnieje tylko jeden wpis, informujący o chorobie jej półrocznego synka.

Okazuje się, że u Oliwiera zdiagnozowano rzadki nowotwór. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w poście poinformowała o chorobie i poprosiła o modlitwę.

Redakcja poleca

- Znikając z mediów społecznościowych, pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne (...). Jednak to, z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego synka - czytamy.

Syn Jakuba Rzeźniczaka choruje na nowotwór

- Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór - bardzo rzadko występujący guz wątroby  - kontynuowała.

Głos w sieci zabrał też piłkarz Wisły Płock. Rzeźniczak wstawił zdjęcie z synem, licząc, że cała sytuacja będzie mieć szczęśliwy finał. - Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał.

RadioZET.pl