Zamknij

Kapitalne zachowanie Beckhama. W taki sposób pokazał prawdę o wojnie w Ukrainie

21.03.2022 22:18

Legenda piłki nożnej David Beckham postanowił wyjść z kapitalną akcją. Anglik za pomocą swoich mediów społecznościowych ujawnił kulisy funkcjonowania jednego ze szpitali w Ukrainie podczas trwającej wojny.

David Beckham
fot. Instagram screen/davidbeckham

David Beckham, były gwiazdor m.in. Realu Madryt czy Manchesteru United znany jest ze swojej działalności charytatywnej. Anglik razem z UNICEF-em współtworzy projekt, mający wspierać biedne dzieci i pomagać im zaliczyć lepszy życiowy start.

Tym razem 46-latek poszedł o krok dalej. Na Instagramie Beckhama obserwuje 71 milionów użytkowników. Dzięki swoim ogromnym zasięgom postanowił udostępnić na jeden dzień swoje konto lekarce ze szpitala w Charkowie, by pokazała ona relację ze szpitala podczas trwającej wojny w Ukrainie.

Świetna inicjatywa Davida Beckhama

„Przekazuję dziś swój kanał Irinie, szefowej Regionalnego Centrum Perinatalnego w Charkowie w Ukrainie. Zobacz moje posty, by dowiedzieć się więcej o niesamowitej pracy Iriny i pracowników służby zdrowia, takich jak ona, ratujących życie na Ukrainie. Proszę, wesprzyj UNICEF i osoby takie jak Irina, korzystając z linku, który zamieszczam" - poinformował na swoim Instagramie.

Szpital, w którym pracuje lekarka zajmuje się problemami kobiet w ciąży oraz pomaga im nowo narodzonym dzieciom. Pomimo trwającej wojny szpital działa bez przerwy.

loader

RadioZET.pl/Instagram/davidbeckham