Zamknij

Michniewicz może odetchnąć. Reprezentant Polski wraca do treningów

10.08.2022 16:40

Nicola Zalewski w towarzyskim meczu z Tottenhamem musiał przedwcześnie opuścić boisko przez groźnie wyglądającą kontuzję. Jak się okazuje, uraz nie był poważny. Polak był widziany na środowym treningu.

Nicola Zalewski
fot. Insidefoto/Sipa USA/East News

Nicola Zalewski przebojem wdarł się do pierwszego składu AS Roma. Młody Polak zaimponował swoimi umiejętnościami obecnemu szkoleniowcowi Jose Mourinho, dzięki czemu na stałe przeniósł się z primavery do pierwszej drużyny.

W zakończonym niedawno okresie przygotowawczym Zalewski w dalszym ciągu błyszczał, mimo że do składu wrócił jego konkurent na lewe wahadło Leonardo Spinazzola, doświadczony defensor i reprezentant Włoch.

Zalewski wróci do treningów z Romą

Pech chciał, że w przedostatnim sparingu rzymian reprezentant Polski doznał groźnie wyglądającej kontuzji. 20-latek schodził z boiska w asyście. Wówczas wydawało się, że przerwa od gry potrwa kilka tygodni.

Na całe szczęście obyło się tylko na strachu. Jak podały włoskie media, młody wahadłowy powrócił do treningów z Romą w środę. Dodatkowo mówi się, że będzie on gotowy na inaugurację sezonu w Seria A, gdzie "Wilki" zmierzą się z Salernitaną.

loader

RadioZET.pl