Kamil Glik z pierwszym golem dla Benevento

03.04.2021 16:01

Kamil Glik zdobył swojego pierwszego gola dla Benevento Calcio. Obrońca reprezentacji Polski trafił do siatki w meczu 29. kolejki Serie A przeciwko Parmie.

Kamil Glik

Kamil Glik otworzył wynik spotkania 29. kolejki Serie A z Parmą. W 23. minucie obrońca wykorzystał błąd przeciwników w defensywie. Po strąceniu piłki przez Barbę przejął futbolówkę i umieścił ją w siatce.

To pierwsza bramka Glika zdobyta dla Benevento Calcio. Po raz ostatni 33-latek cieszył się z gola na początku kwietnia 2015 roku podczas starcia z Atalantą.

Kamil Glik z pierwszym golem dla Benevento Calcio

Ostatecznie Benevento zremisowało z Parmą 2:2. Na początku drugiej połowy do remisu doprowadził Jasmin Kurtić, a w 67. minucie gospodarzy na prowadzenie z powrotem wyprowadził Ilonita. W ostatnich minutach gry punkt dla gości uratowało trafienie Dennisa Mana.

Drużyna Glika w tabeli zajmuje 15. miejsce, a Parma jest dziewiętnasta, czyli przedostatnia.

Serie A: Wygrana Napoli z Crotone

Z kolei Napoli z Piotrem Zielińskim grającym od 73. minuty, pokonało u siebie 4:3 Crotone (w ekipie gości na boisku nie pojawił się Arkadusz Reca)