Zamknij

Bereszyński wyleczył COVID-19. Pozostali piłkarze Sampdorii też wyzdrowieli

08.04.2020 14:14

Bartosz Bereszyński oraz pozostali zakażeni piłkarze Sampdorii nie mają już koronawirusa - poinformowały włoskie media. Obrońca genueńczyków był pierwszym polskim zawodnikiem zarażonym COVID-19.

Bartosz Bereszyński
fot. Piotr Molecki/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O wyzdrowieniu Bartosza Bereszyńskiego i pozostałych zakażonych koronawirusem piłkarzy Sampdorii poinformowała "La Gazzetta dello Sport". Włoski dziennik potwierdził, że zainfekowani zawodnicy genueńczyków przeszli ostatnio kolejne badania na obecność COVID-19 i tym razem wszystkie wyniki okazały się negatywne.

Bartosz Bereszyński nie ma już koronawirusa. Piłkarze Sampdorii wyzdrowieli

27-letni prawy obrońca był pierwszym polskim piłkarzem zarażonym koronawirusem. Prócz niego w Sampdorii chorowało jeszcze siedmiu zawodników: Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Edgar Baretto, Antonio La Gumina, Morten Thorsby oraz Fabio Depaoli.

Reprezentant Polski z pewnością odetchnął z ulgą po otrzymaniu wyników, bo jeszcze kilkanaście dni temu jego relacja z choroby nie była najlepsza. - Najgorsza była noc, kiedy dowiedziałem się, że Manolo jest chory. Sam nie czułem się dobrze i czekałem na wynik. Był stres. W takich chwilach najbardziej martwisz się o dziecko i narzeczoną - opowiadał w programie "Misja Futbol".

Zobacz także

Koronawirus - co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/PAP

Posłuchaj podcastu