Obserwuj w Google News

Piłkarz pobił swoją dziewczynę, kobieta straciła ciążę. Reakcja sądu

2 min. czytania
04.05.2020 12:37
Zareaguj Reakcja

Sebastian Villa dotkliwie pobił swoją dziewczynę. W wyniku agresji, kobieta straciła ciążę. Na sprawę zareagował argentyński sąd, który nałożył na zawodnika Boca Juniors Buenos Aires zakaz opuszczania kraju.

Sebastian Villa z zakazem opuszczania kraju
fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jeden z najbardziej znanych piłkarzy w Ameryce Południowej, Sebastian Villa dotkliwie pobił swoją dziewczynę. W wyniku agresji, kobieta straciła ciążę. Na sprawę zareagował argentyński sąd, który nałożył na zawodnika Boca Juniors Buenos Aires zakaz opuszczania kraju.

Sebastian Villa jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy w Ameryce Południowej. Po otrzymaniu kontraktu od najpopularniejszego klubu w tamtym rejonie – Buca Juniors, opuścił rodzinną Kolumbię i przeniósł się do Argentyny. Niestety, ale jego rozwój nie poszedł w kierunku, jaki wyobrazali sobie działacze. W tym sezonie napastnik zdobył tylko dwa gole. Zamiast o jego wyczynach na boisku, więcej mówiło się o jego zachowaniu poza murawą.

Szokujące ZDJĘCIA i WIDEO. Znany piłkarz brutalnie pobił dziewczynę

- Wytrzymałam tak dwa lata. Groził mi i mojej rodzinie. Robię to ze strachu. To człowiek, który na ulicy, w internecie czy w prasie przedstawia się jako mądry i spokojny - dojrzały mężczyzna. Ale rzeczywistość jest inna. To fizyczny i psychiczny agresor – pisała.

Sebastian Villa skatował swoją partnerkę. Kobieta straciła ciążę

Daniela Cortes złożyła do sądu oficjalne oskarżenie, a ten obawiając się ucieczki Sebastiana Villi, nałożył na niego zakaz opuszczania kraju. W międzyczasie wymiar sprawiedliwości dokładnie przyjrzy się całej sprawie.

Kobieta w wywiadzie dla „Cronica TV” przyznała, że w skutek pobić straciła ciążę. Kilka dni przed zdarzeniem uzyskała pozytywny wynik testu ciążowego. Jednak z powodu krwawienia, straciła płód.

Więcej informacji na temat koronawirusa:

RadioZET.pl/se.pl