Zamknij

Szokujące doniesienia znanego dziennikarza. Seks-skandale w Anglii i Francji

Paweł Żurek
19.11.2021 12:14

Romain Molina, francuski dziennikarz śledczy, opublikował w czwartek w nocy szereg informacji, które odbiły się głośnym echem w środowisku piłkarskim. Poinformował on m.in. o przypadkach pedofilii wśród trenerów w Premier League czy Ligue 1, a także skandalicznym zachowaniu Ferlanda i Benjamina Mendy’ego.

Romain Molina donosi: seks-skandale w Anglii i Francji TWITTER
fot. ADRIAN DENNIS/AFP/East News

Romain Molina w czwartek wieczorem założył pokój na Twitterze i przez dłuższy czas zdradzał szokujące szczegóły dotyczące gwiazd piłki. Dziennikarzowi przysłuchiwało się wielu aktywnych piłkarzy, w tym Dimitri Payet, Medhi Benatia czy Amine Harit.

Romain Melina stwierdził m.in., że Elye Wahi, piłkarz Montepellier HSC, który niedawno został wyrzucony z ośrodka treningowego, nie uderzył trenera. Prawdziwym powodem wyproszenia go z budynku był jednak skandal na tle seksualnym. - Pod groźbą napaści fizycznej przyprowadził do łazienki kolegów z akademii i kazał im się rozebrać i przed nim masturbować - poinformował dziennikarz.

Molina: Mendy zaatakował kobietę i jeździł pod wpływem alkoholu

Molina stwierdził też, że oskarżony o gwałty na kobietach Benjamin Mendy dokonał „niewyobrażalnych przestępstw”, przez co Manchester City będzie bardziej ostrożny przy sprowadzaniu francuskich piłkarzy.

Dziennikarz oskarżył też Ferlanda Mendy’ego z Realu Madryt. Obrońca miał w 2018 roku kopnąć w głowę kobietę leżącą na ziemi, a później pokazać jej penisa. Ofiara została przewieziona na izbę przyjęć. Do ataku miało dojść w hotelu Mercure Champs-Elysees w Paryżu.

Molina zdradził też, że Mendy ma problem z alkoholem. - Jeździł pod wpływem w Le Havre. Doszło do tego przed atakiem na kobietę – poinformował dziennikarz.

Romain Molina: pedofilia i gwałty w Premier League i Ligue 1 

Molina poinformował też, że:

  • Zawodnicy międzynarodowi z Premier League lub Ligue 1 cierpią na choroby odbytu po wielokrotnym zgwałceniu w młodości. Łącznie ofiarami takich przestępstw było 400 młodych osób
  • W ośrodku FIFA doszło do gwałtu na nieletniej. Później kobieta została zmuszona do aborcji 
  • Klub Ligue 1 ukrył sprawę pedofilii na małym chłopcu. Chłopcu zrobiono pranie mózgu, a następnie odesłano go z powrotem do swojego kraju. Sprawa ma ponad 10 lat
  • Międzynarodowy trener został złapany na gorącym uczynku podczas kiedy gwałcił dwie 13-letnie dziewczynki. Jego pracodawca zwolnił go po cichu. Stało się to w 2017 roku.

Romain Molina publikuje m.in. dla New York Timesa, Guardiana, CNN, BBC i Le Temps. Jest autorem kilku książek, w tym m.in. o Edinsonie Cavanim i Unaiu Emerym.

RadioZET.pl