Przemysław Frankowski w kapitalnej formie w MLS. Dwa gole w dwie minuty

09.11.2020 08:54

Przemysław Frankowski zdobył dwie bramki dla Chicago Fire w meczu ligi MLS przeciwko New York City FC. Niestety, drużyna Polaka przegrała na własnym stadionie 3:4. Reprezentant Polski ma na swoim koncie już trzy trafienia w tym sezonie.

Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski rozegrał w niedzielę całe spotkanie, a bramkarza gości pokonał dwa razy w ciągu kilkudziesięciu sekund w końcówce pierwszej połowy - w 42. i 43. minucie.

Przy stanie 1:3 dla New York City FC, Djordje Mihailović dośrodkował piłkę z prawej strony, ta odbiła się od dwóch rywali i spadła pod nogi Frankowskiego, który pewnym strzałem pokonał Seana Johnsona.

Po zaledwie 60 sekundach Polak znów cieszył się ze zdobytej bramki. Znów asystował mu Mihailović, który oddał nieczysty strzał, a piłka po raz drugi znalazła się pod nogami 25-latka, który uderzył w kierunku dalszego słupka i doprowadził do remisu.

Przemysław Frankowski z dwoma golami w MLS

Chicago Fire zakończyło sezon zasadniczy na 11. miejscu w Konferencji Wschodniej z dorobkiem 23 punktów (w 23 meczach), co oznacza, że drużyna Polaka nie awansowała do fazy play off.