,

Probierz blisko powrotu na ławkę trenerską. W grze sensacyjna posada

12.05.2022 11:22

Od dłuższego czasu Michał Probierz pozostaje bezrobotny. Taki stan rzeczy może się niedługo zmienić, ponieważ jak podaje portal meczyki.pl, 49-latek jest poważnym kandydatem do objęcia młodzieżowej reprezentacji Polski.

Michał Probierz
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Michał Probierz od kilku miesięcy nie był widziany na ławce trenerskiej. W listopadzie ubiegłego roku 49-latek rozstał się z Cracovią, po czterech latach współpracy, za porozumieniem stron. 

Od tamtej pory Probierz praktycznie nie trenował. Co prawda związał się umową z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, jednak po dwóch dniach zrezygnował. Według portalu meczyki.pl teraz doświadczony trener stoi przed szansą na objęcie reprezentacji Polski U-21.

Probierz blisko objęcia posady trenera reprezentacji Polski U-21

Decyzję w tej sprawie ma podjąć sam Cezary Kulesza, który bardzo dobrze zna Probierza. Obaj panowie razem współpracowali w Jagiellonii Białystok w latach 2014-2017. Dla 49-latka byłaby to pierwsza okazja pracy dla Polskiego Związku Piłki Nożnej.

W przeszłości Probierz trenował kilka zasłużonych polski ekip. Oprócz wspominanej Cracovii i Jagiellonii miał okazje pracować w Lechii Gdańsk, ŁKS-ie Łódź, czy Wiśle Kraków.

loader

RadioZET.pl/Meczyki.pl 

Logo radiozet Dzieje się