Zamknij

Wielkiego transferu nie będzie. "Cristiano Ronaldo nie jest na sprzedaż"

11.07.2022 13:23

Cristiano Ronaldo nie jest na sprzedaż – stwierdził Erik ten Hag, trener Manchesteru United, na konferencji prasowej przed meczem z Liverpoolem. Portugalczyk opuścił przedsezonową trasę "Czerwonych Diabłów” po Tajlandii i Australii, co od razu wywołało plotki na temat jego przyszłości na Old Trafford.

Wielkiego transferu nie będzie. "Cristiano Ronaldo nie jest na sprzedaż"
fot. PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News

Cristiano Ronaldo, jak poinformował The Athletic, przekazał władzom Manchesteru United, że odejdzie z Old Trafford, jeśli klub dostanie za niego dobrą ofertę. Od kilku dni media łączą Portugalczyka z transferem, a wśród zainteresowanych wymienia się Chelsea, czy nawet Barcelonę. Jak się okazuje, robią to niepotrzebnie, bo Cristiano Ronaldo nie odejdzie z Manchesterem United.

- Czytałem o tym, ale Cristiano Ronaldo nie jest na sprzedaż. Jest w naszych planach na ten sezon, chcemy razem osiągnąć sukces. Czekam na to, by móc z nim pracować – powiedział Erik ten Hag, trener MU, na konferencji prasowej przed meczem z Liverpoolem.

Manchester United w trakcie presezonu zagra w Tajlandii i Australii. W ten wtorek MU w meczu towarzyskim w Bangkoku zmierzy się z Liverpoolem. Ronaldo nie wystąpi w spotkaniu, bo z powodów osobistych nie wziął udziału w trasie "Czerwonych Diabłów”. - Rozmawiałem z nim przed tą sytuacją. To, co się stało, zostanie między nim a mną – powiedział ten Hag.

W zeszłym sezonie Ronaldo zdobył we wszystkich rozgrywkach 24 bramki.

loader

RadioZET.pl/AFP