Zamknij

Ten Hag zaskakuje. Zrezygnował z urlopu, by od razu zacząć pracę w Man. Utd

16.05.2022 12:25

Erik ten Hag ani myśli o wzięciu urlopu przed pracą w Manchesterze United. Holenderski szkoleniowiec specjalnie skrócił swój kontrakt z Ajaxem Amsterdam, by wcześniej zacząć przygotowania do nadchodzącego sezonu w Premier League.

Erik ten Hag
fot. "Ajax Amsterdam v PSV Eindhoven"/Voetbal International/East News

Erik ten Hag jeszcze nie poprowadził żadnego meczu w roli trenera Manchesteru United, a wśród fanów już wywołał pozytywne wrażenie. Najpierw głośno było o jego planach skrócenia urlopów wszystkim piłkarzom Man. Utd. Decyzja podyktowana była słabym przygotowaniem fizycznym graczy. Teraz ten Hag znowu zaskoczył.

W niedzielę Ajax zremisował z Vitesse 2:2. Po meczu 52-latek ujawnił, że rozpocznie pracę w Manchesterze United bez ani jednego dnia przerwy. Dodatkowo nie pojedzie on z Ajaxem na posezonową wyprawę na Curacao.

Ten Hag rozpoczyna pracę w Man. Utd bez ani jednego dnia przerwy

- Uzgodniliśmy, że rozpocznę pracę 16 maja. Jest kilka rzeczy do zrobienia w ramach przygotowań do następnego sezonu. Dotyczą one składu drużyny i sztabu szkoleniowego. Manchesterze United jest dużo pracy. Od poniedziałku będziemy intensywnie działać - wyjaśnił.

Oznacza to, że nowy trener "Czerwonych Diabłów" zacznie pracę tuż przed zakończeniem sezonu w Premier League. W ostatniej kolejce piłkarze z Old Trafford zmierzą się na wyjeździe z Crystal Palace. 

loader

RadioZET.pl