Zamknij

Bez taryfy ulgowej. Ten Hag zamierza skrócić urlop piłkarzom Man. Utd

11.05.2022 19:17

Erik ten Hag w roli trenera Manchesteru United zamierza ostro wziąć się za swoich nowych podopiecznych. Angielski dziennik "The Mirror" podaje, że Holender zamierza skrócić wakacje piłkarzom. 

Erik ten Hag
fot. "Ajax Amsterdam v Feyenoord Rotterdam"/Voetbal International/East News

Powoli dobiega końca rozczarowujący sezon w wykonaniu Manchesteru United. Drużyna z plejadą gwiazd w składzie prawdopodobnie zakończy za szóstym miejscu w tabeli Premier League i nie zagwarantuje sobie udziału w przyszłorocznej Lidze Mistrzów.

Już teraz wiadomo, że w Man. Utd dojdzie do dużych zmian, szczególnie w zarządzie. Zatrudnienie nowego szkoleniowca również było również istotne. Padło na Erika ten Haga, który pomimo dalszej pracy w Ajaxie Amsterdam już planuje swoją pracę z "Czerwonymi Diabłami".

Ten Hag skróci wakacje piłkarzom Manchesteru United

Jak podaje "The Mirror" jedną z pierwszych decyzji Holendra będzie skrócenie urlopów piłkarzom. Pierwotnie zawodnicy mieli zacząć przygotowania do nowego sezonu 4 lipca, jednak ten Hag chce, by nastąpiło to dwa tygodnie wcześniej, już 20 czerwca.

Zdaniem brytyjskiego dziennika holenderski trener jest zawiedziony dyspozycją fizyczną piłkarzy Man. Utd. Skrócony urlop ma poprawić przygotowanie fizyczne zespołu. Jeżeli żądania 52-latka zostanie wprowadzone w życie zawodników z Old Trafford czeka trzy tygodnie treningów w Manchesterze. Potem drużyna ruszy w przedsezonowe tournée do Tajlandii i Australii. 

loader

RadioZET.pl/The Mirror