Leeds lepsze od Crystal Palace. Cały mecz Mateusza Klicha

08.02.2021 23:09

Leeds United pokonało Crystal Palace w meczu 23. kolejki Premier League 2:0. Całe spotkanie po stronie gospodarzy rozegrał Mateusz Klich.

Leeds - Crystal Palace

Już w 3. minucie meczu wynik spotkania otworzył Jack Harrison, który dostając podanie od Stuarta Dallasa, mocnym uderzeniem pod poprzeczką umieścił piłkę w siatce. Leeds w pierwszej połowie stworzyło sobie kilka dobrych sytuacji, ale żadnej z nich nie zamienili na drugiego gola.

Po zmianie stron gospodarze dalej dominowali na boisku. W 52. minucie Mateusz Klich zagrał prostopadłą piłkę do Raphinii, którego strzał obronił bramkarz gości, ale przy dobitce Patricka Bamforda nie miał żadnych szans.

Leeds lepsze od Crystal Palace

Pod koniec meczu Harrison był bliski drugiego trafienia, ale po jego uderzeniu futbolówka trafiła w poprzeczkę.

Ostatecznie Leeds wygrało z Crystal Palace 2:0.