Zamknij

Tak Ronaldo potraktował legendę Liverpoolu. Uchwyciły to kamery [WIDEO]

23.08.2022 12:01

Jamie Carragher wraz z Garym Neville'em i Royem Keane'em pojawił się na murawie Old Trafford, by relacjonować spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem. W pewnym momencie podszedł do nich Crisitano Ronaldo, który przywitał się ze wszystkim oprócz... legendy "The Reds".

Cristiano Ronaldo
fot. Twitter screen/Football Daily

Jamie Carragher, Gary Neville i Roy Keane to stali eksperci stacji Sky Sports. Wszyscy trzej zjawili się na murawie Old Trafford, by skomentować hitowy mecz Premier League - starcie Manchesteru United z Liverpoolem.

Przed meczem wszyscy stanęli przed kamerą, by poopowiadać o swoich odczuciach dotyczących spotkania. W tle widzowie mogli zobaczyć rozgrzewających się piłkarzy obu ekip. W pewnym momencie niespodziewanie podszedł do nich Cristiano Ronaldo.

Ronaldo ostentacyjnie olał Carraghera

Portugalczyk rozpoznał swoich starych kolegów z szatni - Neville'a i Keane'a. Napastnik serdecznie uściskał obu byłych piłkarzy "Czerwonych Diabłów", natomiast stojącego pomiędzy nimi Carraghera zwyczajnie pominął, jakby go tam nie było.

Legenda "The Reds" uśmiechnęła się pod nosem, a gdy prezenter zapytał go o "miłą rozmowę z Ronaldo", ten odpadł krótko, że jest "całkowicie niewidzialny", robiąc dobrą minę do złej gry.

Takie zachowanie Ronaldo prawdopodobnie miało związek z ostatnimi wypowiedziami byłego obrońcy Liverpoolu. Carragher wielokrotnie kwestionował transfer 37-latka na Old Trafford, a także zarzucał mu, że tworzy złą atmosferę wokół klubu oraz w szatni.

loader

RadioZET.pl