Zamknij

Casemiro zaakceptował ofertę Manchesteru United. Transfer o krok

19.08.2022 09:41

Casemiro w ciągu najbliższych dni, a może nawet godzin, zostanie ogłoszony nowym piłkarzem Manchesteru United - przekonują hiszpańskie i angielskie media. Real Madryt ma zarobić na jego sprzedaży nawet 70 milionów euro.

Casemiro
fot. IMAGO/Nigel Keene/Imago Sport and News/East News

Manchester United jest zdeterminowany, by pozyskać piłkarza Realu Madryt jak najszybciej. Pierwotnie Czerwone Diabły chciały dopiąć transfer jeszcze przed poniedziałkowym meczem z Liverpoolem, by Casemiro mógł wystąpić przeciwko The Reds. Teraz taki obrót spraw wydaje się być mało prawdopodobny, bowiem w kwestii finansowej wciąż nie dogadały się kluby.

70 milionów euro dla Realu Madryt

Najnowsze informacje mówią jednak o tym, że porozumienie jest blisko. Real ma zaakceptować ofertę na poziomie 60 milionów euro + 10 milionów w bonusach za spełnione cele. Sam Casemiro ustalił już warunki indywidualnego kontraktu. Z Manchesterem United ma związać się 4-letnią umową, na mocy której zarabiać ma od 12 nawet do 16 milionów euro rocznie na rękę.

Casemiro trafił do Realu Madryt w 2013 roku. Z klubem ze stolicy Hiszpanii pięciokrotnie sięgał po Ligę Mistrzów. Do tego dołożył trzy mistrzostwa Hiszpanii, Puchar Króla, trzy Superpuchary Europy, trzy Superpuchary Hiszpanii i trzy Klubowe Mistrzostwa Świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

RadioZET.pl