Zamknij

Robert Lewandowski czuje się coraz lepiej. Brzęczek: "Będzie mógł jutro wystąpić"

13.10.2020 17:06

Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, przekazał na konferencji prasowej, że Robert Lewandowski będzie mógł wystąpić w środowym spotkaniu Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną. Początek meczu o godz. 20:45.

Robert Lewandowski będzie mógł zagrać w tym meczu z Bośnią
fot. PAP

Robert Lewandowski nie dokończył niedzielnego starcia z Włochami z powodu kontuzji stawu skokowego. Dzień po meczu przeszedł badania, które wykluczyły poważny uraz. W poniedziałek nie trenował, ale było to zaplanowane działanie sztabu szkoleniowego - w zajęciach wzięli udział tylko ci piłkarze, którzy nie grali lub zaliczyli niewiele minut w rywalizacji z Italią.

We wtorek na oficjalnej konferencji prasowej Jerzy Brzęczek potwierdził, że Robert Lewandowski będzie do dyspozycji na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Oczywiście, jeśli nic nie wydarzy się na treningu. Nie zdradził, czy zagra od początku.

Robert Lewandowski może zagrać z Bośnia i Hercegowiną

"Robert Lewandowski będzie brał udział w dzisiejszym treningu przed meczem z Bośnią i Hercegowiną. Nic nie wskazuje na to, że nie będzie mógł wystąpić w tym meczu" - zdradził selekcjoner biało-czerwonych.

W pierwszym spotkaniu z drużyną z Bałkanów "Lewy" nie wystąpił [dostał wolne od trenera - red.], a reprezentacja Polki i tak pokonała na wyjeździe rywali 2:1 - gole zdobyli Kamil Glik i Kamil Grosicki. Na szpicy pełne 90 minut rozegrał Arkadiusz Milik.

Mecz Polska - Bośnia i Hercegowina na żywo na sport.radiozet.pl w środę 14 października o godz. 20:45.

loader

RadioZET.pl/Łączy nas piłka Twitter