,

Niemcy - Meksyk w walce o finał Pucharu Konfederacji! Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
29.06.2017 12:22

Niemcy - Meksyk na żywo. Transmisja live w TV i online stream. Sprawdź, gdzie obejrzeć półfinał Pucharu Konfederacji! Kiedy mecz? O której godzinie Niemcy - Meksyk?

Niemcy, Puchar Konfederacji
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piłkarze Meksyku postarają się o rewanż z Niemcami za mecz o trzecie miejsce Pucharu Konfederacji FIFA w 2005 roku, kiedy Europejczycy wygrali 4:3 po dogrywce. W czwartek o godz. 20 w Soczi oba zespoły zmierzą się w półfinale tegorocznej edycji turnieju.

Mistrzowie świata bez gwiazd

Niemcy pojechali do Rosji bez największych gwiazd, mimo to poradzili sobie w fazie grupowej z Australią (3:2) i Kamerunem (3:1), a z Chile zremisowali 1:1.

Z kolei mistrz strefy CONCACAF wygrał z Nową Zelandią i Rosją po 2:1 oraz zremisował z Portugalią 2:2. Meksyk to jedyny uczestnik tego turnieju, który już kiedyś w nim triumfował. Dokonał tego w 1999 roku.

- Meksyk to nie jest zespół jednego piłkarza. Jest trochę jak Chile: każdy gra dla każdego, są agresywni i dobrze zorganizowani - ocenił obrońca Niklas Suele.

Joachim Loew odniósł w niedzielę setne zwycięstwo jako selekcjoner Niemców. To ósmy międzynarodowy turniej, w którym prowadzi tę reprezentację, i w każdym z nich dotarł co najmniej do półfinału. Jednak aż pięciokrotnie ponosił na tym etapie porażki.

Zwycięzca tego spotkania zagra w finale Pucharu konfederacji z Chile, które wygrało w swoim półfinale z Portugalią.

Niemcy - Meksyk: Kiedy? O której godzinie?

Mecz Niemcy - Meksyk na żywo w czwartek o godz. 20.00. Transmisja live w TVP 2, online stream na sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/AN

Logo radiozet Dzieje się