Obserwuj w Google News

Smutne wieści od PZPN-u. Nie żyje ojciec Czesława Michniewicza

1 min. czytania
06.04.2022 17:45
Zareaguj Reakcja

Smutne wieści przekazał w środę Polski Związek Piłki Nożnej. Zmarł ojciec selekcjonera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza. "Prezes Cezary Kulesza wraz z Zarządem i pracownikami Polskiego Związku Piłki Nożnej składa selekcjonerowi reprezentacji Polski, Czesławowi Michniewiczowi, wyrazy głębokiego współczucia" - napisano w komunikacie.

Czesław Michniewicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

"Prezes Cezary Kulesza wraz z Zarządem i pracownikami Polskiego Związku Piłki Nożnej składa selekcjonerowi reprezentacji Polski, Czesławowi Michniewiczowi, wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ojca. PZPN prosi o uszanowanie prywatności trenera i jego Rodziny" - napisał na Twitterze profil PZPN-u.

Ojciec Michniewicza od pewnego czasu zmagał się z chorobą. Szkoleniowiec niedawno poruszył tę kwestię na antenie "Kanału Sportowego".

Nie żyje ojciec Czesława Michniewicza

- Moi rodzice są bardzo ciężko chorzy, kontakt z nimi jest utrudniony. Myślę, że oboje są bardzo dumni ze mnie - mówił. - To jest najgorsze w tym wieku, że organizm funkcjonuje, ale głowa nie nadąża - dodał wówczas ze łzami w oczach.

Redakcja poleca

W związku ze śmiercią swojego taty selekcjoner biało-czerwonych musiał odwołać wszystkie swoje plany związane z przygotowaniami do mistrzostw świata w Katarze. W najbliższy weekend miał udać się do Niemiec, by spotkać się z potencjalnymi kadrowiczami.

RadioZET.pl/Twitter/PZPN