Zamknij

Nie żyje 23-letni polski piłkarz. Klub przekazał przykre wieści

Maciej Walasek
09.09.2022 11:33

Nie żyje Patryk Dudziak - informację o jego śmierci przekazał klub GLKS Pelikan Niechanowo. Piłkarz był częściowo sparaliżowany po nieszczęśliwym skoku do wody. Zmarł w poniedziałek 7 września w wieku 23 lat.

znicze
fot. Marcin Jurkiewicz/East News

Jak przekazał serwis moje-gniezno.pl Patryk Dudziak pod koniec sierpnia przebywał nad jeziorem w Jankowie Dolnym. W pewnym momencie mężczyzna skoczył z pomostu do wody. Okazało się, że głębokość wody dochodziła tylko do jednego metra.

Dudziak trafił do poznańskiego szpitala, gdzie walczył o życie. Lekarzom udało się go uratować, ale piłkarz został częściowo sparaliżowany. Zmarł w środę 7 września.

Patryk Dudziak nie żyje

"Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Patryka. Ten młody człowiek z dumą reprezentował barwy Naszego Klubu. Składamy Kondolencje na ręce najbliższych..." - napisał klub GLKS Pelikan Niechanowo na Facebooku.

Patryk Dudziak występował w IV grupie wielkopolskiej B klasy. Miał 23 lata. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 10 września w kościele p.w. św. Marcina w Jarząbkowie. Msza rozpocznie się o godzinie 13:00.

RadioZET.pl