Zamknij

Neymar rozpłakał się i wyszedł z konferencji prasowej [WIDEO]

Maciej Walasek
11.11.2017 13:35

Po zwycięstwie Brazylii w towarzyskim meczu z Japonią 3:1, Neymar wyszedł z konferencji prasowej ze łzami w oczach. 25-letni piłkarz nie wytrzymał emocji, które pojawiły się po pytaniach o jego sytuację w Paris Saint-Germain. W ostatnim tygodniu pojawiły się informacje, że młody zawodnik ma konflikt z trenerem Unaiem Emerym.

Neymar
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na początku rękę na pulsie trzymał trener Canarinhos, Tite. Selekcjoner zaczął bronić 25-latka. Jednak im dłużej mówił, tym bardziej były zawodnik Barcelony nie mógł powstrzymać łez. Kiedy skończył, poklepał Neymara, a ten od razu przytulił się do swojego trenera i zaczął płakać. Po chwili zawodnik PSG wstał i opuścił konferencję prasową.

Zobacz także

Spekulacje na temat 25-latka i jego sytuacji w zespole z Paryża zaczęły się po ligowym meczu z Olympique Lyon. Podczas spotkania Neymar wykłócał się z Cavanim o wykonywanie stałych fragmentów gry m.in. o to, kto ma strzelać rzut karny. Według prasy od tamtego momentu konflikt zaczyna się pogłębiać. Jednak Brazylijczyk wraz z Edinsonem Cavanim i trenerem Emerym zaprzeczają tym informacjom, tłumacząc, że problemy zostały rozwiązane.

RadioZET.pl/mw