Zamknij

Michniewicz podał obsadę bramkarzy na resztę meczów. Co ze Szczęsnym?

Maciej Walasek
03.06.2022 15:12

Czesław Michniewicz ujawnił, jak będzie wyglądać obsada bramkarzy na resztę czerwcowych meczów reprezentacji Polski. Jak poinformował portal sport.pl selekcjoner kadry chce dać szansę każdemu, zachowując hierarchię od najmłodszego do najstarszego.

Wojciech Szczęsny
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Czesław Michniewicz jeszcze przed początkiem zgrupowania zapowiadał, że chce dać możliwość zaprezentowania się każdemu z bramkarzy. Jako pierwszy między słupkami stanął Kamil Grabara, który jednocześnie zadebiutował w seniorskiej kadrze narodowej. Następny "w kolejce" jest Bartłomiej Drągowski, o czym poinformował trener w rozmowie z serwisem sport.pl. Gracz Fiorentiny pokaże się w starciu z Belgią.

W kolejnych meczach Ligi Narodów selekcjoner postawi na Łukasza Skorupskiego, który zagra z Holandią 11 czerwca. Trzy dni później w rewanżu z Belgami na PGE Narodowym w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego.

Michniewicz podał obsadę bramkarzy na pozostałe czerwcowe mecze Polaków

Przypomnijmy, że nagle zgrupowanie opuścił Grzegorz Krychowiak. Z kadry wyjechali też dwaj inni piłkarze, którzy dołączą do drużyny młodzieżowej U-21.

Najbliższy mecz Polacy zagrają w Brukseli przeciwko Belgii. Spotkanie zaplanowano w środę 8 czerwca. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl