Oceń
Czesław Michniewicz jeszcze przed początkiem zgrupowania zapowiadał, że chce dać możliwość zaprezentowania się każdemu z bramkarzy. Jako pierwszy między słupkami stanął Kamil Grabara, który jednocześnie zadebiutował w seniorskiej kadrze narodowej. Następny "w kolejce" jest Bartłomiej Drągowski, o czym poinformował trener w rozmowie z serwisem sport.pl. Gracz Fiorentiny pokaże się w starciu z Belgią.
W kolejnych meczach Ligi Narodów selekcjoner postawi na Łukasza Skorupskiego, który zagra z Holandią 11 czerwca. Trzy dni później w rewanżu z Belgami na PGE Narodowym w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego.
Michniewicz podał obsadę bramkarzy na pozostałe czerwcowe mecze Polaków
Przypomnijmy, że nagle zgrupowanie opuścił Grzegorz Krychowiak. Z kadry wyjechali też dwaj inni piłkarze, którzy dołączą do drużyny młodzieżowej U-21.
Najbliższy mecz Polacy zagrają w Brukseli przeciwko Belgii. Spotkanie zaplanowano w środę 8 czerwca. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.
RadioZET.pl
Oceń artykuł