Zamknij

Mecz Polska - Bośnia: O której godzinie spotkanie Ligi Narodów?

14.10.2020 17:30

Polska - Bośnia: O KTÓREJ godzinie? KIEDY mecz Polaków w Lidze Narodów? Biało-czerwoni w ramach 4. kolejki Ligi Narodów zmierzą się na stadionie we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną. Sprawdź informacje na temat GODZINY i DATY meczu. Polska - Bośnia na żywo na sport.radiozet.pl.

Polska - Bośnia: godzina, data meczu
fot. Beata Zawadzka/East News

Polska - Bośnia: o której godzinie i kiedy mecz? Reprezentacja Polski w kolejnym meczu Ligi Narodów podejmie Bośnię i Hercegowinę. Jednocześnie biało-czerwoni zakończą październikowe zgrupowanie, gdzie w czasie siedmiu dni rozegrali trzy mecze. Po wygraniu w towarzyskim meczu z Finlandią 5:1 i remisie z Włochami 0:0, zespół Jerzego Brzęczka będzie chciał odnieść kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.

W drugiej kolejce LN, Polacy właśnie w spotkaniu z Bośnią odnieśli pierwszy, historyczny triumf w tych rozgrywkach. Wówczas polska kadra wygrała 2:1. Wtedy wynik meczu otworzył Haris Hajradinović, wykorzystując rzut karny. Jednak po golach Kamila Glika i Kamila Grosickiego, to Polacy zgarnęli trzy punkty.

Polska - Bośnia: GODZINA. Kiedy mecz Ligi Narodów?

Po ostatnich dwóch pojedynkach przeciwko Finlandii i Włochom, Polacy zebrali optymistyczne recenzje w kwestii stylu gry. We Wrocławiu, Polacy będą musieli potwierdzić swoją formę, pokonując Bośniaków.

Polska - Bośnia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów?

W meczu Polska – Bośnia może nie zagrać Robert Lewandowski. Kapitan kadry narodowej narzekał na stłuczenie, którego doznał w starciu z Włochami.

Polska - Bośnia: O której godzinie mecz? Kiedy grają Polacy?

- To stłuczenie. Być może Robert będzie do dyspozycji selekcjonera w środowym meczu, jest szansa, ale na razie jeszcze nie wiadomo – przyznał rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Liga Narodów: Liga A - TABELA grupy reprezentacji Polski

loader

Mecz Polska - Bośnia i Hercegowina na żywo na sport.radiozet.pl w środę 14 października o godz. 20:45.

RadioZET.pl/