Zamknij

Łukasz Fabiański zwrócił się do kibiców: Dla Was dawałem z siebie wszystko

09.08.2021 13:02

Łukasz Fabiański napisał post skierowany do kibiców reprezentacji Polski. - Dziękuję wam, Kibice, za wsparcie, bo to dla Was dawałem z siebie wszystko, by godnie reprezentować Polskę - czytamy na Facebooku.

Łukasz Fabiański
fot. Piotr Matusewicz/East News

Łukasz Fabiański w niedzielę ogłosił zakończenie kariery w reprezentacji Polski. Oficjalna informacja znalazła się na profilu Łączy Nas Piłka. Dzień później bramkarz West Hamu United napisał post do kibiców biało-czerwonych.

- Reprezentowanie własnego kraju to spełnienie moich najskrytszych marzeń.  Przez ten czas przeżyłem wiele niesamowitych momentów. Śpiewanie hymnu przed meczem i burza emocji z tym związana to jest coś, czego się nie zapomina. 15 lat z reprezentacją dało mi możliwość  pracy z wieloma niesamowitymi piłkarzami, trenerami czy też ludźmi z zaplecza technicznego. Tak, otoczka związana z reprezentacją jest całkowicie unikatowa. Dziękuję wam, Kibice, za wsparcie, bo to dla Was dawałem z siebie wszystko, by godnie reprezentować Polskę. Wielkie dzięki. I do zobaczenia - napisał 36-latek.

Łukasz Fabiański zwrócił się do kibiców reprezentacji Polski

Wcześniej Fabiański podkreślił, że zamierza skoncentrować się na rozgrywkach klubowych, gdzie razem z West Hamem będzie rywalizował w Premier League i w fazie grupowej Ligi Europy.

Łukasz Fabiański rozegrał 56 spotkań z orzełkiem na piersi. Po raz pierwszy między słupkami stanął pod koniec marca 2006 roku w meczu z Arabią Saudyjską. W czasie kariery reprezentacyjnej zachował 26 czystych kont i wpuścił 45 bramek.

loader

RadioZET.pl