Zamknij

Thierry Henry skomentował sytuację Arkadiusza Milika. Dał mu jedną radę

21.02.2022 11:58

Thierry Henry wypowiedział się na temat Arkadiusza Milika. Wybitny napastnik Arsenalu odnosząc się do nieporozumień między Polakiem, a trenerem Olympiku Marsylia stwierdził, że nasz napastnik może się zachować tylko w jeden sposób. - Nie musi rozumieć, co trener oczekuje. Ale gdy zostanie wezwany musi odpowiedzieć – uważa „Titi”.

Thierry Henry o Arkadiuszu Miliku Dał mu jedną radę
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Thierry Henry w programie Prime Video wypowiedział się na temat relacji między trenerem Olympique Marsylia, Jorge Sampaolim, a Arkadiuszem Milikiem.

- Czy musi rozumieć, czego oczekuje trener? Nawet nam czasami trudno jest zrozumieć, co on próbuje zrobić. Trener ma swoje pomysły, swoje wybory. Jeśli Milik ich nie rozumie, ok, ale musi je szanować. Kiedy zostanie wezwany musi być obecny. To jedyna odpowiedź – uważa Henry.

Arkadiusz Milik w formie. 4 gole w ostatnich 3 meczach

Milik po powrocie po kontuzji rzadko kiedy był wystawiany w pierwszej jedenastce, a gdy już dostawał taką szansę, był zdejmowany przed końcem spotkania. Napastnik OM w tym sezonie Ligue 1 zdobył 5 goli w 14 spotkaniach. Do tego dołożył 4 trafienia w 5 meczach Ligi Europy oraz 5 goli w Pucharze Francji (w 4 meczach).

Milik wpadł w szał na meczu Marsylii. Kibic wszystko nagrał

W ostatnich dwóch ligowych spotkaniach Milik zdobył 4 gole, dzięki czemu w niedzielę mógł rozpocząć mecz z Clermont Foot w pierwszym składzie. Polak nie trafił do siatki, a OM przegrało 0:2. 

loader

RadioZET.pl/PAB