Przemysław Frankowski z asystą w Ligue 1. Piłkarz błyszczy we Francji

21.08.2021 21:14

Przemysław Frankowski zaliczył kolejny dobry występ w Ligue 1. Reprezentant Polski zanotował asystę, a RC Lens pokonało AS Monako 2:0.

Przemysław Frankowski

Przemysław Frankowski po raz drugi w rozgrywkach Ligue 1 rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Pomocnik pojawił się na murawie na początku drugiej połowy. Chwilę później RC Lens wyszło na prowadzenie po bramce Ignatiusa Ganago.

Goście grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Cheicka Doucoure'a, który opuścił plac gry w 61. minucie. Mimo że piłkarze Księstwa przeważali na boisku, nie potrafili zamienić tego na gole. Dodatkowo w 86. minucie Aleksander Gołowin osłabił Monako i został ukarany czerwoną kartką.

Przemysław Frankowski z drugą asystą w Ligue 1

W końcówce meczu Frankowski odebrał piłkę Caio Henrique i znalazł się w sytuacji sam na sam z Aleksandrem Nubelem. Mimo to Polak podał do Simona Banzy, który ustalił wynik spotkania na 2:0.

RC Lens po trzech meczach zajmuje piąte miejsce w Ligue 1 z dorobkiem pięciu punktów.