Zamknij

Milik opuści Marsylię? Polak na celowniku klubu polskiego biznesmena

30.05.2022 20:10

Jak podaje "RMC Sport", Arkadiusz Milik może stać się bohaterem niespodziewanego transferu wewnątrz Ligue 1. Napastnika Olympique Marsylia chce sprowadzić w swoje szeregi FC Nantes. 

Arkadiusz Milik
fot. "Olympique de Marseille v Feyenoord Rotterdam"/Voetbal Internati/East News

FC Nantes będzie chciało wzmocnić swój skład przed nadchodzącym sezonem. Zdaniem "RMC Sport" prezes francuskiego klubu Waldemar Kita, chciałby sprowadzić do swojego klubu Arkadiusza Milika. Radio powołuje się na swoje źródła w zarządzie.

Transakcja nie będzie jednak łatwa. Przypomnijmy, że Olympique Marsylia w ostatniej kolejce Ligue 1 wskoczyło na drugie miejsce w tabeli, dzięki czemu zagra w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Nantes skoczyło ligę na pozycji dziewiątej, jednak dzięki wygranej w Pucharze Francji zagra na wiosnę w Lidze Europy.

Milik na celowniku FC Nantes

Wydaje się więc, że sprowadzenie Milika będzie niezwykle trudne. Kita musiałby więc liczyć na chęć odejścia Polaka od pracy z Jorge Sampaolim. Nie jest tajemnicą, że ich relacja w ostatnich miesiącach bywała burzliwa.

"RMC Sport" podaje, że Marsylia na pewno wysłucha oferta za polskiego napastnika. Nie wyklucza się, że w razie odejść Alvaro Moraty i Moise Keana do walki o niego może się włączyć Juventus.

loader

RadioZET.pl/RMC Sport