Milik znowu rządzi we Francji. Kolejna bramka w prestiżowym meczu WIDEO

20.03.2022 23:37

Arkadiusz Milik się nie zatrzymuje. W prestiżowych derbach jego Marsylia podejmowała Niceę. Bramka Polaka z rzutu karnego wyraźnie przyczyniła się do zwycięstwa OM nad podopiecznymi Christophe'a Galtiera.

Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik kolejny raz wpisał się na listę strzelców Olympique Marsylia. Tym razem reprezentant Polski trafił do siatki przeciwko czwartej w tabeli Nicei. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla podopiecznych Jorge Samapolego.

W końcówce pierwszej połowy błysnął Cengiz Under. Turecki skrzydłowy przeprowadził indywidualną akcję i wywalczył "jedenastkę" dla miejscowych. Dimitri Payet zgodził się przekazać piłkę Milikowi.

Kolejny gol Milika w barwach Marsylii

28-letni napastnik wymierzył sprawiedliwość w czwartej minucie doliczonego czasu. Polski snajper zmylił Waltera Beniteza i pewnie uderzył w lewy dolny róg.

Olympique wygrał 2:1 z OGC Nice w derbach i zameldował się na pozycji wicelidera Ligue 1. Milik opuścił murawę w 78. minucie. Kadrowicz ma już na koncie siedem trafień w tym sezonie ligi francuskiej.